برگزاری امتحانات مدارس علمیه فارس به صورت آنلاین از دی‌ماه
جمعه 05 دی 1399
اخبار:
برگزاری امتحانات مدارس علمیه فارس به صورت آنلاین از دی‌ماه

حجت الاسلام والمسلمین محمد استوار میمندی با تاکید بر برگزاری دروس مدارس علمیه فارس در ایام کرونایی، اظهار داشت: آموزش دروس با قوت و به صورت غیرحضوری در حال برگزاری است.

حجت الاسلام والمسلمین محمد استوار میمندی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در فارس، با تاکید بر برگزاری دروس مدارس علمیه فارس در ایام کرونایی، اظهار داشت: آموزش دروس با قوت و به صورت غیرحضوری در حال برگزاری است.

وی همچنین به فعالیت های تهذیبی و آموزش مدارس علمیه اشاره کرد و افزود: تمام فعالیت های تهذیبی و آموزشی مدارس علمیه نیز به صورت غیرحضوری ابلاغ شده است.

مدیر حوزه علمیه استان فارس در خصوص برگزاری امتحانات نیز تصریح کرد: امتحانات مدارس علمیه نیز از دی ماه به صورت آزمون آنلاین برگزار خواهد شد.

وی فعالیت های تبلیغی مدارس علمیه و مبلغین را نیز مورد توجه قرار داد و بیان داشت: برای برگزاری فعالیت های تبلیغی از جمله برپایی تجمعات و مجالس مبلغین در ایام فاطمیه نیز منتظر ابلاغیه ستاد مبارزه با کرونا هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین استوار میمندی در پایان با اشاره به برگزاری تجمع روحانیون در خصوص شهادت شهید فخری زاده، گفت: با توجه به شیوع بالای بیماری کرونا و ابلاغ های ستاد کرونا مراسمی را برگزار نکرده ایم، اما مراسمی تحت همین عنوان با سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان فارس به صورت مجازی برگزار شد که در سیمای استان نیز به صورت زنده پخش شد.


یادداشت ها
معاون فرهنگی نهاد نماینده ولی‌فقیه در استان فارس با اشاره به تلاش‌های انجام شده برای راه‌اندازی شورای عالی قرآن در ...
تا هم اکنون تیپ مسلمان نمایی کنار ما نشسته اند که بدون شرمندگی، تعبیر صریح امام را موضوع طنز قرار ...
  حوزه/ قطعا مهم ترین شاخصه حوزه انقلابی و جهادی داشتن روحیه انقلابی و جهادی در حوزه علم دینی با همه ...
انصار دارایی خانه خود را در اختیار مهاجرانی قرار می‌دادند که در راه خدا خانه و کاشانه و اموال خود ...